Dienst Cultuur van de Stad Brussel – CENTRALE for contemporary art
vzm Brussel-Musea-Tentoonstellingen

Directeur
Pascale Salesse // pascale.salesse@brucity.be

Artistiek directeur
Carine Fol // +32 (0)2 279 64 51 // carine.fol@brucity.be

Adjunct van de Artistiek directeur
Joan Vandenberghe // +32 (0)2 279 64 35 // joan.vandenberghe@brucity.be

Publieksverantwoordelijke
Laura Pleuger // +32 (0)2 279 64 72 // laura.pleuger@brucity.be

Productie van de tentoonstellingen
Sabine Cornu // +32 (0)2 279 64 23 // sabine.cornu@brucity.be

Evenementen coördinatie & partnerships
Maya Galle // +32 (0)2 279 64 41 // maya.galle@brucity.be

Communicatieverantwoordelijke
Estelle Vandeweeghe // +32 (0)2 279 64 86 // estelle.vandeweeghe@brucity.be

Digitale en audiovisuele communicatie
Giulia Calà // giulia.cala@brucity.be
Sarah Segura // sarah.segura@brucity.be

Graphische Vormgeving
Jenyfer Garcia Gonzalez // jennifer.garciagonzalez@brucity.be

Logistiek
Zaccaria Moudden Rizai // +32 (0)2 279 64 59 // zaccaria.moudden@brucity.be

Administratie
Farah Boukaftane //+32 (0)2 279 64 57 // farah.boukaftane@brucity.be
Anouchka Rauzer // +32 (0)2 279 64 44 // anouchka.rauzer@brucity.be

Technische hulp
Hassan Boussakour & Jamal Daoudi

Onthaal
Riccardo Agnello, Malika Boulehein, Afrânio Fonseca de Paula, Rayane Guermet, Mariya Ionaskhu, Bilal Tafranti, Yvan Van Keer

Pers
BE CULTURE
T. +32 (0)2 644 61 91
info@beculture.be – www.beculture.be

Schepenambt voor Cultuur van de Stad Brussel
Stadhuis
Grote Markt – 1000 Brussel
+32 (0)2 279 48 50