Dienst Cultuur van de Stad Brussel – CENTRALE for contemporary art
vzm Brussel-Musea-Tentoonstellingen

Directeur
Pascale Salesse // pascale.salesse@brucity.be

Artistiek directeur
Carine Fol // +32 (0)2 279 64 51 // carine.fol@brucity.be

Adjunct van de Artistiek directeur
Tania Nasielski // +32 (0)2 279 64 35 // tania.nasielski@brucity.be

Publieksverantwoordelijke
Laura Pleuger // +32 (0)2 279 64 72 // laura.pleuger@brucity.be

Cultuurbemiddelaar
Patricia Balletti // +32 (0)2 279 64 43 // patricia.balletti@brucity.be

Artiest bemiddelaar
Vincen Beeckman //+32 (0)495 15 73 29 – +32 (0)2 279 64 92 // vincen.beeckman@brucity.be

Verantwoordelijke communicatie
Estelle Vandeweeghe // +32 (0)2 279 64 86 // estelle.vandeweeghe@brucity.be

Audiovisuele communicatie
Sarah Segura // sarah.segura@brucity.be

Graphische vormgeving
Jenyfer Garcia Gonzalez // jennifer.garciagonzalez@brucity.be

Productieverantwoordelijke expo’s
Sabine Cornu-Sil // +32 (0)2 279 64 23 // sabine.cornu-sil@brucity.be

Verantwoordelijke techniek
Olivier Ernould // olivier.ernould@brucity.be

Logistiek
Alain Van Humbeeck // +32 (0)2 279 64 59 // alain.vanhumbeeck@brucity.be

Administratie
Farah Boukaftane //+32 (0)2 279 64 57 // farah.boukaftane@brucity.be

Technische hulp
Hassan Boussakour & Jamal Daoudi

Onthaal
Riccardo Agnello, Malika Boulehein, Afrânio Fonseca de Paula, Rayane Guermet, Mariya Ionaskhu, Bilal Tafranti, Yvan Van Keer

Pers
Club Paradis
+32 (0)486 680 070
micha@clubparadis.be
www.clubparadis.be

Schepenambt voor Cultuur van de Stad Brussel
Stadhuis
Grote Markt – 1000 Brussel
+32 (0)2 279 48 50